• Tytuł jakiś

• sdhjgfsjh fjsdhgf jshdgf jhsdgf jhsg f jhsdgfjwehgf wjehg jhwe jhwe fjw ehjgwe j wehg wjh gjwhg jgwh re.

• Tekst 2

dsjfkh kf hkjfh kjf hkcjhf kcjfkja fk sakg hskja skja skjh gkdh kg hkhf gkdh gkcf gkfc cgkcf hgkjf hgkjf hkh fgkh cfkgh fkg hckfdg hckfg h.

• O nas

• Zespół Szkół Nr 2 w Międzychodzie jest szkołą bezpieczną - objętą monitoringiem wizyjnym. Lekcje prowadzone są w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny. Szkoła posiada pracownie komputerowe, salę gimnastyczną i boisko sportowe. Do dyspozycji uczniów jest biblioteka szkolna. Uczniowie mają zapewnioną opiekę pedagoga szkolnego.

Zajęcia praktyczne w Branżowej Szkole I stopnia realizowane są przez uczniów - pracowników młodocianych na podstawie umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Absolwenci zasadniczej szkoły zawodowej mają możliwość kontynuowania nauki w naszej szkole w II Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Uczniowie techników odbywają praktykę zawodową i zajęcia praktyczne w wyspecjalizowanych zakładach pracy.

Absolwenci naszych szkół są poszukiwani na rynku pracy; otrzymują oferty z zakładów, w których odbywają zajęcia praktyczne.